Автори

Ні корупції!

Редактор сайту

Новини

Редактор стрічки новин

Валентина Новицька

Журналіст, блогер

cherkasy
http://nikorupciji.org

Журналіст. Закінчила факультет журналістики Львівського Національного університету ім.І.Франка.

brentano

Журналіст, Громадська активістка

Микола Мирний
http://nikorupciji.org/

Працюю незалежним журналістом з 2012 року. Прозорість влади - це повітря демократії, тому намагаюсь боротись з незаконним обмеженням влади доступу до інформації і втручанням у свободу вираження думок. Часто-густо мої матеріали мають правозахисний відтінок. Але це через те, що я переконаний, що корупція значно впливає на стан прав людини в країні. Там, де вона є, ризики порушень прав людини різко зростають. Тому, чим більше в Україні будуть антикорупційних журналістів та активістів, тим ліпше суспільство буде застраховане від порушень прав окремої людини.

Ирина Карманова
http://www.facebook.com/kievkor

Журналіст, Кандидат технічних наук · Інженер-будівельник КНУБА (КНУБіА, КІСІ), Народилася і проживаю в м. Києві https://twitter.com/kievkor

Дмитро Карпій

Активіст Громадянського руху "Відсіч", журналіст "Маєш право знати"

Григорій Іванченко
http://magistrgr7.blogspot.com/

керівник проекту "Моніторинг державних закупівель на місцевому рівні", блогер, громадський діяч, правозахисник.

Надія Вірна
https://www.facebook.com/nadiia.babynska

Надія Вірна (Бабинська) журналістка, громадська активістка (відкритість влади, open data) Facebook https://www.facebook.com/nadiia.babynska

Irina Domaschenko

Ирина Домащенко, глава Ассоциации политической и расследовательской журналистики, член Национального союза журналистов Украины. В прошлом работала на телевидении, в печатных и онлайн СМИ Херсона. Главный редактор общественно-политического Интернет-издания «Самиздат.KS».

Ярослав Гулан

Журналіст, досвід практичної роботи - 10 років. Працював штатним кореспондентом газет "Срібна Земля-ФЕСТ" та "Старий Замок "Паланок". Друкувався в ряді інтернет-видань Закарпатської області. Із 2013 року - співзасновник та кореспондент "Бюро журналістських розслідувань "Варто ЗНАТИ!", яке займається висвітленням подій антикорупційної тематики. На даний час також - представник Інституту масової інформації в Закарпатській області та представник закарпатської команди Громадянської мережі ОПОРА. Вважаю, що країна буде жити краще, коли громадяни зрозуміють, що це вони - роботодавці для Президента, депутатів, чиновників. А останні - їх наймані працівники. Місія журналіста - об`єктивно інформувати роботодавця про його найманих працівників. У тому числі - і про махінації з метою особистої вигоди.

Андрійченко Ігор

Депутат Чернігівської міської ради, заступник Голови партії "Демалянс"

Sergiy Sarafanuk
https://www.facebook.com/Sergiy.Sarafanyuk

Громадський актівіст, член громадських організацій, автор публікацій та розслідувань з приводу корупції в органах місцевої влади. Співорганізатор руху в боротьбі проти незаконної забудові м. Одеси багатоповерхівками за старими корупційними схемами влади. Активний учасник громадських дій за збереження історичного ареалу м. Одеси та зелених зон узбережжя міста. Організатор двох з трьох взагалі проведених в Одесі ініціативних громадськиїх слухань згідно Статуту міста з теми забудови.

Олексій Чорний
http://www.facebook.com/oleksiychornyy

Член команди "ДемАльянсу". Голова ГО "Антикорупційний офіс"

Віктор Орел
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002510767630&fref=ts

Громадський активіст, журналіст

Марія Кульчицька
http://www.drogmedia.net.ua%20

Журналіст, громадська активістка https://www.facebook.com/maria.kulchickaya

Ігор Гавриленко
http://www.facebook.com/Igor.M.Gavrylenko

доцент Полтавського національного технічного університету ім. Ю.Кондратюка; авторський блог: http://blog.poltava.to/igor-gavrylenko/

Сергій Пінчук

Громадський діяч

Kathrin Madens
http://www.aco.in.ua/

Громадський активіст, журналіст-розслідувач

Анастасія Шепєлєва

Журналіст. Студентка КНУ ім. Т. Шевченка

Артем Сопов, Херсон

Родился 19 июля 1981 года, в прекрасном южном городе Херсон. Образование высшее. Даже два. Вначале стал финансистом. Не понравилось. Долгое время жил в Киеве. Где в 2007 году закончил Академию госуправления при Президенте, стал Магистром этого управления. Спасала специализация – политические институты и процессы – это интересно. Что касается работы, то практически всегда был на государевой службе: от Херсонского Антимонопольного до Аппарата ВРУ. Сейчас занимаюсь журналистикой, хоть и не считаю себя журналистом. Говорю: «Так пока сложилось». Кстати занимаю активную общественно-политическую позицию. Не смейтесь - реально занимаю.

Veronika_paliy

Журналіст, медіаексперт

Kristina Zelinska
http://www.anticorruption.club/

Голова правління ГО "Центр "Антикорупційна платформа", громадський діяч.

Галина Гречин

експерт з питань децентралізації, проект Пульс експерт з державних комунікацій

Maksym Kytsiuk
https://www.facebook.com/kytsyuk

Freelance investigative reporter, OCCRP member. Specialized on Databases & Registries.

Serhii Mokreniuk
https://www.facebook.com/mokrenyuk

Юрист, громадський активіст, голова ГО “Євромайдан-Крим”. Працював на прокурорсько-слідчих посадах в органах прокуратури України (в тому числі в Генеральній Прокуратурі України) понад 6 років, приватна адвокатська практика - 9 років.

Arkadiy Topov
https://www.facebook.com/arkadiy.topov

Член команди "ДемАльянсу" та ГО "Антикорупційний офіс"