На 1000 доларів США викрито військового комісара

Цього тижня за процесуального керівництва військової прокуратури Хмельницького гарнізону слідчим Управлінням Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області за матеріалами та спільно з відділом по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ у Хмельницькій області задокументовано факт вимагання та отримання неправомірної вигоди військовим комісаром одного з районних військових комісаріатів в Хмельницькій області, – інформує прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

З місця події. Фото прес-служби військової прокуратури Західного регіону

Кошти у розмірі 1000 доларів США від батька призовника призначалися за прийняття рішення щодо виключення його сина з обліку призовників, як непридатного за станом здоров'я, та, відповідно, не призову на строкову військову службу у Збройні Сили України.

Викриття відбулося за сприяння керівництва Хмельницького обласного військового комісаріату.

На даний час проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії. Хабар виявлено та вилучено у повному обсязі під час проведення огляду місця події. Підполковник затриманий в порядку ст. 208 КПК України. Вирішуються питання щодо повідомлення йому про підозру та звернення до суду з клопотанням про обрання міри запобіжного заходу.