У Маріуполі ФОП запропонувала амортизатори для тролейбусів на 83 тисячі дешевше

Комунальне підприємство «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління» оголосило тендер на закупівлю 54 штук амортизаторів для тролейбусів, стартову очікувану ціну встановлено на рівні 118 з половиною тисяч гривень, – дізнався подробиці закупівлі «Ні корупції!» з сайту «ProZorro».

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

До участі у торгах зголосилося четверо учасників, з яких суттєво дешевше за усіх – 35 з половиною тисяч – свій товар для депо запропонувала фізична особа-підприємець Корольова Ірина. Відповідно, її і було визнано переможцем аукціону – 30 серпня у системі «ProZorro» було опубліковано відповідне повідомлення про намір укласти договір.

ФОП Корольова Ірина, можна дізнатися із даних аналітичної системи YouControl, зареєстрована у Харкові, основний і єдиний вид діяльності – неспеціалізована оптова торгівля. У 2017 році Ірина Корольова, як ФОП, виграла тендерів на загальну суму 1 мільйон 650 тисяч гривень. А цього року зафіксовано замовлень щодо запчастин електротранспорту з ресурсу державних чи муніципальних грошей вже на суму більше 3 мільйонів гривень. Замовники – комунальні підприємства електротранспорту з різних міст країни.