Посадовці  Марганецької міськради можуть сісти на 6 років за хабар у 46 тисяч гривень

Вироком Марганецького міського суду посадових осіб Марганецької міської ради визнано винними у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, вчинене за попередньою змовою групою осіб), – рапортує сайт Генпрокуратури.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Встановлено, що завідувач одного з відділів Марганецької міської ради за попередньою змовою із заступником міського голови, зловживаючи своїм впливом та службовим становищем, керуючись корисливим мотивом, вимагали та отримали від директора товариства з обмеженою відповідальністю неправомірну вигоду у сумі 46 тис грн за вирішення питання щодо погодження розміщення тимчасових споруд – павільйонів на території м. Марганець.

Публічне обвинувачення підтримувалось Нікопольською місцевою прокуратурою, яка довела вину підозрюваних у повному обсязі.

Суд призначив їм покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування строком на 3 роки та з конфіскацією майна.

«Ні корупції!» наголошує, що мова йде про вирок суду першої інстанції, тож засуджені мають право подати апеляцію.