У виші зафіксовано хабарницьку схему видачі недостовірних довідок, аби «відмазатися» від армії

Військовою прокуратурою Івано-Франківського гарнізону спільно з Управлінням захисту економіки в Івано-Франківській області встановлено факти використання довідок з недостовірною інформацією про проходження військовозобов’язаними навчання у вищому навчальному закладі Івано-Франківської області, при призові останніх на строкову військову службу, – інформує прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

З місця події. Фото з сайту військової прокуратури Західного регіону України

Зокрема, за результатами вжитих спільних заходів цього тижня, 19 вересня, зафіксовано факт отримання неправомірної вигоди завідувачем Калуського навчального центру дистанційних комунікацій «Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника».

Кошти в сумі 300 доларів США призначалися за виготовлення та видачу громадянину України довідки встановленого взірця, яка містила недостовірні відомості про нібито проходження ним навчання у Калуському НКЦ, для подальшого пред’явлення і використання її при призові на строкову військову службу призовною комісією при Калуському МВК та незаконного одержання відстрочки.

Хабар та матеріальні цінності виявлені та вилучені під час проведення огляду місця події.

Посадовця вишу затримано, вирішуються питання щодо повідомлення йому про підозру та звернення до суду з клопотанням про обрання міри запобіжного заходу.