На Одещині СБУ викрила на хабарі посадовців Державної виконавчої служби

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на хабарі керівника та посадовця одного з міжрайонних підрозділів Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області, – рапортує прес-центр спецслужби.

З місця події. Фото з сайту СБУ

Правоохоронці твердять, що державні виконавці налагодили протиправний механізм отримання неправомірної вигоди від громадян за закриття виконавчих проваджень та невжиття заходів щодо стягнення заборгованостей.

Оперативники спецслужби задокументували факт вимагання зловмисниками 5 з половиною тисяч гривень від місцевого мешканця за невжиття примусових дій щодо стягнення заборгованості перед комерційним банком, що передбачало опис та вилучення майна.

Співробітники СБУ затримали працівників виконавчої служби на робочому місці після одержання другої частини неправомірної вигоди у розмірі 2 з половиною тисяч гривень.

У рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), вирішується питання щодо оголошення затриманим про підозру та обрання міри запобіжного заходу.

Тривають слідчі дії для встановлення інші можливих фактів протиправної діяльності посадовців.