Стадіон в Ужгороді відремонтує за 16 мільйонів фірма, яка прописана у луцькій квартирі

Підряд на реконструкцію легкоатлетичного ядра стадіону «Авангард» в Ужгороді із трьох учасників дістався фірмі із Луцька – приватному підприємству «Спортелітбуд», – довідався «Ні корупції!» із даних майданчику закупівель «ProZorro».

Ужгородський стадіон «Авангард». Фото з відкритих джерел

При стартовій ціні від замовника – Управління капітального будівництва Ужгородської міської ради – 16 мільйонів 790 тисяч, – переможець торгів зголосився виконувати роботи на 101 тисячу дешевше. Роботи повинні бути проведені до кінця цього року.

«Спортелітбуд», можна дізнатися із інформації аналітичної системи YouControl, активно виграє тендери щодо облаштування, ремонту чи реконструкцію об’єктів, які мають відношення до спорту. Наприклад, якщо у 2016 році замовлень було на 1 мільйон 260 тисяч, а у 2017 – на 8 мільйонів 817 тисяч, то цього року замовлень є уже на більше 71 мільйона гривень, з яких, як згадано, більше 16 мільйонів виділяються із грошей податків жителів Ужгорода.

Попри ці суми, відомо із аналізу ресурсу YouСontrol, у статутному капіталі фірма має лише 1 000 гривень, а також зареєстрована за адресою квартири житлового будинку у Луцьку. Водночас фірма не фігурує у судових справах.