Справу викладачки, яка нібито вимагала 2 600 грн від своїх студентів, передано суду

У Міжгірському відділі Хустської місцевої прокуратури затвердили та скерували до суду обвинувальний акт стосовно викладачки Міжгірського медичного коледжу у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого частиною 3 статті 368 КК України (отримання неправомірної вигоди службовою особою), – рапортують у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

У прокуратурі наполягають, що викладачка медичного коледжу райцентру не виставляла студентам підсумкові оцінки зі свого предмету та вимагала від них гроші, погрожуючи непереведенням на наступний навчальний курс. В подальшому, знаходячись в аудиторії  медичного коледжу, підозрювана одержала від студентки частину попередньо обумовленої неправомірної вигоди у розмірі 2 600 грн.

 Досудове розслідування у даному кримінальному провадженні здійснювали  слідчі Міжгірського ВП Хустського ВП ГУНП України в Закарпатській області за процесуальним керівництвом Міжгірського відділу Хустської місцевої прокуратури.

Якщо прокурори у суді доведуть вину підозрюваної викладачки, їй може бути призначено позбавленням волі від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна. Чи дійсно викладачка вимагала та брала хабар – це повинен визначити суд.