Головного дорожника Дніпра і області підозрюють у привласненні мільйона

Начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровської області підозрюється у привласненні понад 1 млн грн бюджетних коштів, – розповідає веб-ресурс Генеральної прокуратури України.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Як дослідили правоохоронці, між Службою автомобільних доріг у Дніпропетровській області та державним підприємством було укладено договір про надання останніми послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного значення загального користування. При цьому очільник Служби автомобільних доріг, наполягають у прокуратурі – зловживаючи службовим становищем, здійснюючи тиск на своїх підлеглих, наказав останнім підписати завідомо неправдиві офіційні документи – акти виконаних робіт, достовірно знаючи, що зазначені у них роботи не виконувались взагалі. Через це державі спричинено збитки у понад 1 млн грн.

Наразі прокуратурою Дніпропетровської області спільно зі співробітниками Управління захисту економіки в області повідомлено посадовцю про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 5 статті 191 КК України (привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем).

Крім цього, триває судовий розгляд у кримінальному провадженні, розпочатому відносно директора державного підприємства, його батька – заступника директора філії державного підприємства, племінниці заступника – головного бухгалтера філії та наближеної до них особи – начальника філії, діями яких, кажуть у прокуратурі, державі спричинено понад 3 млн грн збитків.