НАБУ розпочне провадження щодо міністра юстиції після журналістського розслідування

Солом’янський суд зобов’язав Національне антикорупційне бюро відкрити провадження щодо міністра юстиції Павла Петренка за підозрою у декларуванні недостовірної інформації.

Міністр юстиції Павло Петренко. Фото з відкритих джерел

Про це йдеться у відповідь на звернення юристів «Тисни» (Bihus.Info) за матеріалами програми «Наші гроші з Денисом Бігусом». Провадження мають відкрити за статтею 366-1 ККУ – декларування недостовірної інформації. Про це інформує bihus.info.

Раніше журналісти програми «Наші гроші з Денисом Бігусом», з’ясували, що племінниця міністра Божена Клічук після його призначення на посаду стала власницею двох квартир у елітних житлових комплексах на Печерську і автомобіля «Lexus NX200».

Водночас, відповідно до електронної декларації Петренка, він не має власного житла, а мешкає в орендованому. А його племінниця не мешкає в жодній з двох записаних на неї квартир. А проживає в третій, маминій, – на бульварі Шевченка.

В декларації міністра вказано, що він володіє 11-річним «Volkswagen Golf», але при цьому користується орендованою «Toyota». При цьому Петренко має солідні суми в готівці та на банківських рахунках.

Свою участь в придбаннях племінниці міністр Петренко спростував. При цьому він підтвердив, що у травні мав спільний відпочинок з нею у Туреччині і сплатив за нього.