Будівництво Національного тенісного центру за понад 49 мільйонів провалилося через порушення закону

У столиці України провалилися липневі торги за капітальний ремонт будівель та тенісних кортів з метою створення Національного тенісного центру у  Голосіївському районі на базі Льодового стадіону, – дізнався «Ні корупції!» із даних сайту «ProZorro». За ці роботи замовник – державне підприємство «Центральна учбово-тренувальна база по ковзанярському спорту «Льодовий стадіон», – на старті готовий був викласти 49 мільйонів 597 тисяч.

Фото ілюстраційне, взяте з відкритих джерел

Участь в аукціоні взяло двоє учасників, з яких ПрАТ «Укратоменергобуд» запропонував 48 мільйонів 185 тисяч, а ТОВ «Моноліт-Будсіті» – 49 мільйонів 301 тисячу.

В підсумку замовник відхилив дешевшу пропозицію і призначив переможцем учасника із дорожчою ціною. 30 липня з’явилося офіційне повідомлення про переможця та намір укласти договір із фірмою-переможцем.

Після цього, 8 серпня, «Укратоменергобуд», де запропонували нижчу ціну і в підсумку програли, написали розлогу скаргу на процедуру закупівлі.

Нещодавно, 3 вересня, замовник скасував результати тендеру. Причина – «через неможливість усунення порушень, що виникли через порушення законодавства».

Через день, 5 вересня, замовник оголосив новий тендер на проведення робіт щодо спорудження тенісного центру із тією ж стартовою ціною – 49 мільйонів 597 тисяч. Пропозиції від потенційних виконавців очікують до 10.00 21 вересня.