Держвиконавця затримали на хабарі в 16 тисяч гривень

На початку тижня, 10 вересня, начальника Горішньоплавнівського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області затримано на одержанні неправомірної вигоди у 16 тисяч гривень, – стало відомо із повідомлення сайту Генпрокуратури.

З місця події. Фото з сайту Генпрокуратури України

«Прокуратура Полтавської області спільно з оперативними співробітниками ВБКОЗ УСБУ в області та слідчими слідчого управління ГУНП в області викрила начальника Горішньоплавнівського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області на одержанні неправомірної вигоди», – розповідають правоохоронці.

Як зазначається у повідомленні, частину суми у 4 тисячі керівник відділу отримав раніше на банківську картку, а 10 вересня у приміщенні супермаркету держвиконавець отримав 12 тисяч.

За версією сторони обвинувачення, за вказану суму службовець обіцяв жінці зняти арешт з житла, який накладено у зв’язку із наявністю заборгованості з виплати аліментів її колишнім чоловіком та переоформити на неї право власності на частину квартири.

Вирішується питання щодо повідомлення про підозру затриманому та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

У прокуратурі нагадують, що нещодавно, 28 серпня, прокуратурою Полтавської області спільно з співробітниками правоохоронних органів на хабарі у сумі 20 тис грн затримано державного виконавця цього ж відділу.