Суддю, якому інкримінують хабар у 5 тисяч євро, таки взяли під домашній арешт

Судді Господарського суду Івано-Франківської області Булці В.І, якого у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі та Національному антикорупційному бюро підозрюють в отримання 5 тисяч євро хабаря, призначено цілодобовий домашній арешт, – стало відомо із повідомлення САП на сторінці у мережі «Фейсбук» у дописі від 4 вересня.

З місця затримання судді. Фото з сайту СБУ

«Колегією суддів Апеляційного суду м.Києва задоволено апеляційну скаргу прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та скасовано незаконну ухвалу слідчого судді Солом’янського районного суду м. Києва від 10.08.2018, якою відмовлено в задоволенні клопотання сторони обвинувачення у застосуванні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою судді Господарського суду Івано-Франківської області Булці В.І., затриманому 07.08.2018 «на гарячому» під час отримання останньої частини неправомірної вигоди у розмірі 3 тис. євро із загальної суми 5 тисяч євро», – інформують у САП.

За версією САП та НАБУ, підозрюваний суддя вимагав та отримав вказані кошти за прийняття рішення про продовження повноважень арбітражного керуючого в справі про банкрутство підприємства.

Тепер підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту із забороною залишати місце проживання у нічний період доби.

Як уже інформував «Ні корупції!», 10 серпня стало відомо, що слідчий суддя Солом’янського районного суду Києва відмовив у застосуванні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для підозрюваного судді з Івано-Франківська.

Напередодні суддю затримали під процесуальним керівництвом САП представники НАБУ та САП.