Керівницю Громадської ради при ДФС у Києві затримали за вимагання хабаря на понад 2 мільйони

Нацполіція затримала голову Громадської ради при управлінні ДФС України у м. Києві за вимагання понад 2 мільйонів гривень хабаря. Вказану суму Голова громадської ради повинна була передати посадовим особам одного з обласних управлінь ДФС, щоб останні не втручалися у господарську діяльність комерційної структури, – інформує сайт Національної поліції.

З місця події. Фото з сайту Національної поліції

За нестворення штучних перешкод у фінансово-господарській діяльності підприємства, що виражалися у не реєстрації податкових накладних, та не накладення штрафних санкцій за начебто прострочення термінів підприємець повинен був надати 75 тисяч доларів США неправомірної вигоди.

Правоохоронці встановили причетність голови Громадської ради при Головному управлінні ДФС України в місті Києві до вчинення даного злочину та задокументовано кілька фактів одержання нею коштів від керівника комерційної структури. Так, на рахунок її фірми, нібито за надання консультативних та юридичних послуг,  було перераховано у якості «завдатку» 300 тисяч гривень. У подальшому голова громради одержала наступну частину від обумовленої суми у розмірі 15 тисяч доларів США.

Минулого тижня, 6 вересня, голову Громадської ради при ГУ ДФС України в місті Києві було затримано під час одержання чергового «траншу». Працівники відділу протидії хабарництву Департаменту захисту економіки Національної поліції, слідства поліції Київської області та прокуратури Київської області вилучили 45 тисяч доларів США.

Вказані суми, одержаних у якості неправомірної вигоди, затримана повинна була передати посадовим особам структурного підрозділу фіскальної служби однієї з областей.