НВК у Диканьці відремонтують за майже 42 мільйони гривень

За перемогу у тендері на реконструкцію навчально-виховного комплексу, де розташовані школа та садок, у селищі Диканька (Полтавщина) змагалося двоє претендентів, – дізнався «Ні корупції!» із сайту «ProZorro». На старті замовник – Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА, – визначив ціну у 41 мільйон 909 тисяч гривень.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Фірма-переможець – приватне підприємство «Будсервіс-3000», – виконає роботи за 41 мільйон 904 тисячі, тобто – на 5 тисяч дешевше.

Із досьє аналітичної платформи YouControl відомо, що цього року «Будсервіс-3000» отримав держзамовлень уже на загальну суму понад 44 мільйони гривень. При цьому у статутному капіталі фірми – лише 1 500 гривень.

«Невідповідність фінансових ресурсів обсягам здійснюваної діяльності може свідчити про фіктивність компанії. Малий статутний капітал точно не може вважатись гарантією надійності партнера. Розмір статутного капіталу менший, ніж законодавчо встановлений мінімум (для акціонерних товариств, банківської, фінансової, страхової сфери) і т.д. може свідчити про наявність фінансових проблем, ризики анулювання ліцензій (якщо це умова ліцензування), відмови в отриманні кредитування тощо. Чим нижче цей показник, тим вище ризик співпраці з контрагентом», – так характеризує сайт YouControl організації, які вказують низький статутний капітал.