Справу судді із Слов’янська, що нібито вимагав 6 тисяч гривень, передано до суду

Цього тижня прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затвердили та скерували до суду для розгляду по суті обвинувальний акт щодо судді Слов’янського міськрайонного суду Донецької області, який обвинувачується у скоєнні злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 КК України, а саме – в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду з використанням наданої їй влади та службового становища. Про це інформує САП на своїй сторінці у мережі «Фейсбук».

Фото з сайту УНІАН

За версією прокурорів, на той час заступник голови Слов’янського міськрайонного суду Донецької області запропонував адвокату особи щодо якої був складений протокол про адміністративне правопорушення за керування автомобілем в стані алкогольного сп'яніння уникнути штрафу та позбавлення права керування транспортними засобами його клієнтом.

Свої «послуги» служитель Феміди оцінив у 6 000 гривень. Тепер суддя обвинувачується у вчиненні тяжкого корупційного кримінального правопорушення за яке передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років. Втім – чи дійсно винен суддя із Слов’янська у вимаганні хабаря, – повинен встановити суд.