Суд скасував закриття САП справи про незаконне збагачення генерала Ткачука

Апеляційний суд скасував постанову Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про закриття кримінального провадження про можливе незаконне збагачення начальника Академії сухопутних військ генерал-лейтенанта Павла Ткачука, – пише «Українська правда» із посиланням на журналістку «Slidstvo.info» Євгенію Моторевську.

Генерал-лейтенант  Павло Ткачук. Фото з відкритих джерел

«Апеляційний суд визнав, що САП незаконно закрила провадження щодо збагачення начальника Академії сухопутних військ України. Дякую всім, хто доклав зусиль», – зазначила журналістка.

Моторевська нагадала, що розслідувати походження статків генерала Павла Ткачука НАБУ почало ще в 2016-му – за результатами матеріалу журналістів.

«Наскільки мені відомо, необхідні докази детективи зібрали ще рік тому. Однак, Назар Іванович (Холодницький – УП) спочатку не хотів підписувати підозру, а потім його підлеглі взагалі закрили провадження»,– поінформувала Євгенія Моторевська.

Як повідомлялося, журналісти-розслідувачі знайшли незадекларовані елітні будинки та автомобіль «Лексус» у керівника Національної академії сухопутних військ Павла Ткачука. Усе майно було записано на його тещу, 88-річну пенсіонерку та не внесене в декларацію.

Детективи розпочали розслідування фактів брехні в декларації та незаконного збагачення. Однак згодом закрили справу через відсутність інформації про походження коштів.