Голова села зажадав 70 тон пшениці у якості хабаря

Голові Зарічненської сільської ради (Херсонщина) у військовій прокуратурі Криворізького гарнізону інкримінують одержання неправомірної вигоди у вигляді 70 тон пшениці, – йдеться у повідомленні від Генпрокуратури.

Фото ілюстраційне, взяте з відкритих джерел

Як стверджують правоохоронці, голова сільради вимагав у керівників місцевого фермерського господарства неправомірну вигоду у вигляді 70 тон пшениці загальною вартістю 400 тис грн та право користування в сільськогосподарських цілях земельною ділянкою площею 116 га. Натомість чиновник обіцяв не чинити перешкоди в збиранні фермерським господарством урожаю насіння соняшника.

Цього тижня, 28 серпня, голову сільської ради затримано в порядку статті 208 КПК України безпосередньо після передачі йому договорів суборенди вказаної земельної ділянки та частини обумовленої неправомірної вигоди в кількості 30 тон зерна вартістю 180 тисяч грн.

Готується повідомлення про підозру у вчиненні корупційного кримінального правопорушення та клопотання до суду щодо обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування здійснюється слідчим Криворізького відділу поліції Головного управління Нацполіції в Дніпропетровській області.