Чиновників Держземагентства підозрюють у махінаціях із землею на півмілйьона

У прокуратурі Луганської області повідомили про підозру посадовим особам Держземагентства, які, за версією правоохоронців, незаконно передали в оренду землі навчального закладу площею 451 га вартістю понад 537 тисяч гривень, – інформує прес-служба облпрокуратури.

Фото - ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Як з’ясували правоохоронці, службові особи Держземагентства у Луганській області склали та видали офіційний документ щодо зміни цільового призначення земельних ділянок державного призначення площею 451 га вартістю понад 537 тис грн, що належали професійному аграрному ліцею та використовувались для ведення дослідних та навчальних цілей.

У подальшому, на підставі вказаних підробних документів винесено наказ про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання їх в оренду для ведення фермерського господарства та подальшого вилучення земельних ділянок з постійного користування навчального закладу.

Відтак було почато кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем, вчиненого за попередньою змовою групою осіб (стаття 364 КК) та службового підроблення (ст. 366 КК України). За цими статтям представникам Держземагенства і повідомлено про підозру. Досудове розслідування триває.