Оперуповноваженого поліції викрито на хабарі у сто тисяч гривень

Співробітники Служби безпеки України у Дніпрі викрили на хабарі старшого оперуповноваженого підрозділу кримінальної поліції одного з районів обласного центру, – інформує спецслужба на своїй сторінці у мережі «Фейсбук».

З місця події. Фото із ФБ-сторінки СБУ

За версією СБУ, майор поліції вимагав сто тисяч гривен від місцевого жителя. За вказану суму оперуповноважений поліції обіцяв не притягати чоловіка до кримінальної відповідальності за нібито зберігання наркотичних речовин. У разі відмови поліцейський погрожував підкинути наркотики під час обшуку житла.

Оперативники спецслужби затримали майора поліції на одній із вулиць Дніпра після одержання другої частини неправомірної вигоди у розмірі 45 тисяч гривень.

Наразі готується повідомлення поліцейському про підозру в скоєнні злочину та клопотання про обрання запобіжного заходу. Дії вказаної особи отримали правову кваліфікацію за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Триває досудове розслідування.