Керівник КП для роботи взяв в оренду авто від дружини. І за гроші підприємства купив шини

Керівник комунального підприємства «Дніпро-Інвест» Дніпровської міської ради Сергій Верба для службових потреб орендував легковий автомобіль у своєї дружини, – пишуть «Наші гроші» із посиланням на Ольгу Фоменко із «БюроUA».

Вигляд марки, яку орендував директор КП. Фото ілюстраційне, взяте з відкритих джерел

22 січня КП «Дніпро-Інвест» підписало з Наталією Олександрівною Вербою договір оренди автомобіля «Honda Crosstour» 2013 року випуску на суму 60 тис грн. Термін дії договору – рік.

На момент укладання угоди директором КП «Дніпро-Інвест» був Сергій Верба. Його підпис стоїть в договорі про оренду авто.

Наталя Верба, у якої комунальне підприємство орендувало автомобіль за результатами тендеру, є дружиною Сергія Верби. Ця інформація зазначена в декларації Сергія Верби, в якій також вказано, що Наталя Верба є власницею автомобіля «Honda Crosstour» 2013 року випуску.

23 квітня КП «Дніпро-Інвест» закупило для орендованого автомобіля шини, витративши на це 14 тисяч гривень.

В червні Сергій Верба залишив посаду керівника КП «Дніпро-Інвест».

З червня 2005 по червень 2011 року Верба працював керівником КП «Управління контролю за благоустроєм міста» Дніпровської міськради. З 2011 по 2015 роки керував КП «Благоустрій міста» Дніпровського міськради.

«Наші гроші» відзначають, що у своїй декларації, поданій 1 червня 2018 року перед звільненням, Сергій Верба вказав вартість «Honda Crosstour» на дату набуття у власність дружини у розмірі 100 тис грн. Наразі авта «Honda Crosstour» 2013 р.в. продають за 450-570 тис грн.