Депутат Ємільчинської райради не подав декларацію, справу розслідуватиме поліція

Один із депутатів Ємільчинської районної ради (Житомирщина), приватний підприємець не подав щорічної обов’язкової декларації, – стало відомо із повідомлення прес-служби прокуратури області. Тепер справою за ознаками кримінального злочину займеться поліція.

Фото - ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Як йдеться у повідомленні, Новоград-Волинською місцевою прокуратурою опрацьовано інформацію громадської організації «Всеукраїнський рух проти політичної корупції» «Під контролем» стосовно можливого неподання депутатами Ємільчинської районної ради щорічної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.

За результатами вивчення матеріалів до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення депутатом районної ради кримінального правопорушення за статтею 366-1 КК України (умисне неподання суб’єктом декларування декларації, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції»).

Прокуратурою установлено, що приватний підприємець, який займається торгівлею, депутат Ємільчинської районної ради, умисно не подав щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводить Ємільчинське відділення Новоград-Волинського ВП ГУНП в області під процесуальним керівництвом Новоград-Волинської місцевої прокуратури.

 У випадку доведення вини депутата у суді, йому, згідно із Законом, передбачено або штраф, або громадські роботи, або позбавлення полі – усе за рішенням суду.