У суді Києва відмовилися затримувати суддю з Франківська, якого підозрюють у 5 тисяч євро хабаря

Слідчий суддя Солом’янського районного суду Києва відмовив у застосуванні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою судді Господарського суду Івано-Франківської області Булці В.І,, – інформує Спеціалізована антикорупційна прокуратура на своїй сторінці у «Фейсбук» у дописі від 10 серпня.

З місця затримання судді. Фото з сайту СБУ

У САП нагадують, що суддю із Івано-Франківська 7 серпня затримано «на гарячому» під час отримання останньої частини неправомірної вигоди у розмірі 3 тисяч євро із загальної суми 5 тисяч євро.

Гроші, як уже інформував «Ні корупції!» із посиланням на прес-центр СБУ, суддя нібито вимагав та отримав за прийняття рішення про продовження повноважень арбітражного керуючого в справі про банкрутство підприємства.

«Незважаючи на те, що суддю затримано у зв’язку із вчиненням тяжкого злочину, а також прийняття Вищою радою правосуддя рішення про надання згоди на утримання під вартою судді Господарського суду Івано-Франківської області, яким підтверджено наявність законних підстав для застосування судом зазначеного запобіжного заходу, слідчим суддею Солом’янського районного суду м. Києва безпідставно відмовлено в задоволенні клопотання про тримання під вартою судді», – констатують у САП. І додають: «Не погоджуючись із зазначеним рішенням суду Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою готується та буде внесена апеляційна скарга».