Після публікації у ЗМІ влада Тернопільщини розірвала угоду на 6 мільйонів, які розіграли чоловік з дружиною

Управління капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації після публікації «Наші гроші. Львів» розірвало договір з ТОВ «Євробуд-груп» на капітальний ремонт водолікувального відділення лікарні в смт. Товсте (Заліщицький район) за 5,9 млн грн, – інформують «Наші гроші. Львів».

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Видання про відміну дізналося із даних системи «ProZorro».

«Наші гроші. Львів» нагадують, що в цьому тендері змагалися дві фірми «Євробуд-груп» та ТОВ «Виробничо-будівельна фірма «Гефест». Власником першої компанії є Юрій Ваврух, а фірма «Гефест» належить його дружині – Наталії Ваврух. Також редакція «Наші гроші. Львів» з’ясувала, що компанії розташовані в одному офісі − Тернопіль, вул. 15 квітня, 6, кімната 47.

Згідно з ЗУ «Про публічні закупівлі», дружина та чоловік є пов’язаними особами. Відповідно тендерний комітет замовника повинен відхиляти пропозицію учасника, який є пов’язаною особою з іншим учасником, однак цього не було зроблено. Лише після публікації замовник розірвав угоду з підрядником «за взаємною згодою сторін».

«Наші гроші. Львів» додають, що фірми-конкуренти також фігурують в кримінальному провадженні за частиною 3 статті 91 КК України (зловживання службовим становищем групою осіб для привласнення та розтрати майна). Правоохоронці стверджують, що ці компанії разом із ТОВ «ЮЕЛ 2017» та «СТП Сервіс» вступили у змову для привласнення бюджетних коштів.