Керівницю поліції затримали із 3 тисячами доларів

Співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі заступницю начальника одного з районних відділів Головного управління Нацполіції в Одеській області, – інформує прес-центр спецслужби.

З місця полії. Фото з сайту СБУ

За версією слідчих СБУ, використовуючи службове становище, заступниця очільника райвідділу систематично вимагала неправомірну вигоду від фігурантів справ за прискорення слідства та завершення досудового розслідування в їхніх інтересах.

Оперативники спецслужби затримали поліцейську, яка має звання підполковника поліції̈, в центрі Одеси під час одержання 3 тисяч доларів США. За вказану суму затримана нібито обіцяла потерпілому у справі по шахрайству посприяти у завершенні слідства та скерувати матеріали до суду.

У рамках відкритого кримінального провадження правоохоронці провели санкціонований обшук у робочому кабінеті чиновниці та виявили там кошти загальною сумою майже 4 тисячі американських доларів та 15 виробів із золота.

Наразі вирішується питання щодо оголошення затриманій про підозру у скоєнні злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Чи затримувати обвинувачену на час слідства та чи відстороняти її від посади, чи винна взагалі поліцейська в отриманні хабарів – це повинен вирішити суд.