Голову Кам’янсько-Дніпровської РДА звинувачують у корупційній справі

У Запоріжжі представники прокуратури доводили суду про нібито корупційні дії Валерія Свєшнікова, який із 2015 року є головою Кам’янсько-Дніпровської районної державної адміністрації. Обвинуваченому слідство інкримінувало порушення Закону за статтею 392-2 – зловживання впливом.  

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Як стало відомо із тексту вироку Орджонікідзевського районного суду Запоріжжя від 2 липня, Валерій Свєшніков із 2013 по вересень 2015 року виконував обов’язки ліквідатора банкрута державного підприємства «Регіональний торгівельно-сервісний центр сільгоспмашин «Агротехпостач».

Власне нібито махінації на цій роботі і викликали претензії у правоохоронців. За версією обвинувачення, навіть після призначення на посаду голови РДА обвинувачений «із корисливих мотивів, маючи на меті одержання для себе незаконного прибутку від продажу майна ДП «РТСЦС «Агротехпостач», але фактично втративши право прийняття рішень від імені ДП у зв’язку із своїм усуненням від виконання обов'язків арбітражного керуючого, вирішив реалізувати свій злочинний умисел на отримання неправомірної вигоди іншим шляхом, а саме через неправомірний вплив на прийняття рішень особами, уповноваженими на виконання функцій держави, тобто у ОСОБА_2 виник умисел на скоєння злочину, передбаченого ст. 369-2 КК України».

У справі також фігурує цілісний майновий комплекс «Агротехпостачу» – база відпочинку «Ентузіаст», що розташована у смт. Кирилівка Акімовського району Запорізької області, коса Пересип, 98, відносно якого, нібито, пропонувалася неправомірна вигода за вплив на осіб для сприяння відчуженню комплексу.

В підсумку суддя Андрій Воробйов, вислухавши доводи усіх сторін, вирішив виправдати обвинуваченого у зв’язку з відсутністю в його діях злочину, передбаченого статтею 369-2 Кримінального кодексу.

Як стало відомо із сайту Судової влади, прокуратура подала на цей вирок апеляцію до Апеляційного суду Запорізької області. Тож розгляд справи продовжать саме там.