Затримано держвиконавця – хотів півтори тисячі доларів за зняття арешту з квартири

Співробітники Служби безпеки України викрили на систематичних хабарях державного виконавця одного з відділів Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, – інформує прес-центр СБУ.

З місця події. Фото з сайту СБУ

За версією представників спецслужби, посадовець запровадив схему систематичного одержання неправомірної вигоди за безперешкодне зняття обтяжень з об’єктів рухомого та нерухомого майна. Оперативники спецслужби задокументували факт вимагання від місцевого жителя півтори тисячі доларів. За вказану суму виконавець обіцяв зняти арешт з квартири.

Співробітники СБУ затримали обвинуваченого згідно зі статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України на робочому місці після отримання всієї суми хабаря.

Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру в скоєнні злочину та обрання міри запобіжного заходу. У рамках відкритого кримінального провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).