НАБУ закінчило з обвинувальним актом щодо судді Окружного адмінсуду Києва

Обвинувальний акт стосовно судді Окружного адміністративного суду міста Києва, викритої на отриманні неправомірної вигоди, 1 серпня скерували до Голосіївського районного суду м. Києва, – повідомляє офіційний сайт Національного антикорупційного бюро.

Ілюстрація із сайту НАБУ

Служительку Феміди викрили при отриманні неправомірної вигоди у розмірі 2 000 доларів США прокурори САП та оперативні працівники Головного управління «К» Служби безпеки України 10 травня. Наступного дня, 11 травня, судді повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), а кримінальне провадження передали НАБУ для подальшого розслідування.

У подальшому, 24 травня, суд обрав підозрюваній судді запобіжний захід у вигляді застави у розмірі понад 140 тисяч гривень та наклав на неї низку інших процесуальних обов’язків. Також рішенням Вищої ради правосуддя суддю тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

26 липня підозрюваній повідомили про завершення досудового розслідування та надано їй та її захисникам доступ до матеріалів справи.

Тепер – чи є вина у діях судді, – вирішуватимуть у Голосіївському суді Києва.