Директора однієї із крюінгових компаній Одеси підозрюють у хабарництві

В Одесі затримано директора однієї з крюінгових компаній під час передачі йому клієнтом 10 з половиною тисяч гривень, – інформують у відділі комунікації поліції в Одеській області. За версією слідства, підприємець, використовуючи повноваження, незаконно отримував неправомірну вигоду в інтересах іноземців та громадян України за виготовлення документів, необхідних для працевлаштування на закордонні судна на різних посадах моряків.

З місця події. Фото з сайту Національної поліції України

У приміщенні підозрюваного був проведений обшук, під час якого правоохоронці виявили та вилучили документи, пов`язані із працевлаштуванням моряків за кордоном, документи, пов`язані із наданням морякам відповідної кваліфікації, печатки підприємства по працевлаштуванню іноземців та громадян України за кордоном, а також грошові кошти, мобільні телефони, комп’ютерну техніку тощо.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за «корупційною» статтею 368-3 ККУ – підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми.

Фігуранту справи пред’явили підозру у вчиненні даного злочину. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Це, як відомо, має встановити суд.