Апеляційний суд вирішив, що справа Мартиненка готова до розгляду у суді першої інстанції

Апеляційний суд Києва скасував рішення першої інстанції, яка повернула на доопрацювання прокурорам справу екс-нардепа Миколи Мартиненка, – інформує «Українська правда» із посиланням на прес-службу суду.

Екс-депутат Микола Мартиненко. Фото з сайту УНІАН

«01 серпня 2018 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва розглянула апеляційні скарги прокурора та сторони захисту, подані на ухвалу Шевченківського районного суду міста Києва від 21 червня 2018 року, якою повернуто прокурору обвинувальний акт у кримінальному провадженні», – йдеться в повідомленні.

Як відомо, крім самого Мартиненка обвинувальний акт стосується ще 5 фігурантів. Це керівник ПАТ "ОГХК" Руслан Журило, гендиректор ДП "Східний ГЗК" Олександр Сорокін, перший заступник голови "Нафтогазу" Сергій Перелома, заступник гендиректора Держконцерну "Ядерне паливо" Володимир Богданець та керівник дочірнього підприємства "Атомкомплект" в складі "Енергоатому" Валерій Васильков.

«Ухвалу Шевченківського районного суду міста Києва від 21 червня 2018 року, в частині повернення прокурору обвинувального акту у вказаному кримінальному провадженні – скасовано та призначено новий розгляд у суді першої інстанції», – вирішив суд.

Як повідомлялося, 21 червня суд повернув до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури для усунення недоліків обвинувальний акт щодо екс-нардепа Миколи Мартиненка та інших осіб, підозрюваних у відмиванні коштів, отриманих злочинним шляхом.