У Києві відхилили дешевшу пропозицію щодо освітлення озера Райдуга на користь «свого» виконавця

Роботи по сучасному освітленню навколо озера Райдуга, що в Дніпровському районі столиці, за 5 мільйонів 997 тисяч гривень виконає ТОВ «Єврострой Корпорейтед». При цьому замовник – КП «Київміськсвітло» – відхилило дешевшу на 7 тисяч пропозицію від ТОВ «Інженерно-сервісна компанія Аксон».

Озеро Райдуга. Фото відкритих джерел

Про деталі закупівлі «Ні корупції!» довідався із даних сайту «ProZorro».

На старті ціна була оголошена на рівні майже 6 мільйонів 126 тисяч гривень. У ТОВ «Інженерно-сервісна компанія Аксон» зголосилися освітлити озеро найдешевше серед шести претендентів – за 5 990 263 гривні. Система автоматично визначила цю пропозицію як найкращу. Втім тендерний комітет на засіданні 26 липня вирішив відхилити пропозицію переможця через невідповідність тендерної документації. Зокрема, як йдеться у протоколі засідання, у ТОВ подали недостовірну інформацію щодо деяких вимог аукціону.

Відтак переможною стала наступна за розміром нижчої ціни пропозиція – від «Євросторой Корпорейтеду». Роботи фірма повинна виконати до середини грудня цього року.

ТОВ «Єврострой Корпорейтед», стало відомо із досьє аналітичної системи YouControl, як юридична особа зареєстрована лише рік тому. І з початку своєї діяльності фірма виграє тендери суто у «Київміськсвітла» – торік на 6 мільйонів 228 тисяч, цього року станом на липень – на близько 12 мільйонів.

Фірма-переможець фігурує і у досудовому розслідуванні Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України. Як стало відомо із ухвали Печерського районного суду Києва від 14 лютого, слідчий суддя Вячеслав Підпалий дозволив слідчому Генпрокуратури в рамках кримінального провадження отримати документи від ряду фірм, серед яких є і ТОВ «Єврострой Корпорейтед».