Суд щодо пропозиції хабаря на 800 тисяч доларів детективу НАБУ добереться аж в кінці осені

Справу одеського бізнесмена Вадима Альперіна, який нібито пропонував детективам НАБУ хабар у 800 тисяч доларів, почнуть розглядати у листопаді. Про це інформує «Українська правда» із посиланням на розклад засідань на сайті Судової влади.

Бізнесмен Вадим Альперін. Фото з сайту ANTIKOR.COM.UA

Печерський райсуд Києва призначив засідання на 11 годину 6 листопада. Слухатиме справу суддя Світлана Смик.

Як зазначає «Українська правда», бізнесмена Альперіна називають «одним із найвідоміших контрабандистів» України, однак офіційно він такої підозри не має.

Як інформував «Ні корупції!», цього місяця у Генеральній прокуратурі України спільно з НАБУ завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою бізнесмена, який, за версією правоохоронців, пропонував надати службовій особі Національного антикорупційного бюро України неправомірну вигоду у 800 тисяч доларів США.

Як зазначили у Генпрокуратурі,  у листопаді 2017 року бізнесмен запропонував одному з керівників структурного підрозділу НАБУ 800 тисяч доларів США за зняття арештів з рахунків підконтрольних йому підприємств на суму близько 450 мільйонів гривень. За результатами досудового розслідування 12 липня прокурором у кримінальному провадженні обвинувальний акт щодо підозрюваного скеровано до Печерського районного суду Києва за частиною 3 статті 369 КК України – пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі.