Бажаючих поставити м’яса на 2 мільйони для ДУСі Адміністрації Президента не знайшлося

Закупівля м’яса за 2 мільйони 197 тисяч провалилася – на торги учасники не зголосилися, – стало відомо «Ні корупції!» із даних електронного майданчика «ProZorro». Замовником виступало Державне підприємство Державного управління справами по обслуговуванню офіційних заходів «Гарант-сервіс».

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Як йшлося в оголошенні, «Гарант-сервіс» шукав постачальника 10 лотів різних видів м’яса, зокрема – індички, курятини, яловичини, свинини, сала.

11 липня торги відмінили через подання для участі менше двох пропозицій. Хоча, як зазначено вище, на аукціон не зголосився навіть один учасник.

Засновником «Гарант-сервісу» є Державне управління справами (так звана ДУСя), яке, у свою чергу, створено для забезпечення діяльності Президента України, парламенту, Кабміну, РНБО.

Як стало відомо із даних аналітичної системи YouControl, «Гарант-сервіс» зареєстроване у Києві на вул.Банковій, 11 – по сусідству із Адміністрацією Президента. Основним видом діяльності «Гарант-сервісу» є постачання інших готових страв. Станом на 1 липня державне підприємство накопичило податковий борг на 8 з половиною тисяч.