Справа одесита, що хотів підкупити детектива НАБУ за 800 тисяч доларів, пішла до суду

У Генеральній прокуратурі України спільно з НАБУ завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою відомого бізнесмена-одесита, який пропонував надати службовій особі Національного антикорупційного бюро України неправомірну вигоду у 800 тисяч доларів США, – йдеться на офіційному сайті Генпрокуратури.

Бізнесмен Вадим Альперін. Фото з сайту ANTIKOR.COM.UA

У Генпрокуратурі нагадують, що у листопаді 2017 року бізнесмен запропонував одному з керівників структурного підрозділу НАБУ 800 тисяч доларів США за зняття арештів з рахунків підконтрольних йому підприємств на суму близько 450 мільйонів гривень.

В офіційному повідомленні не вказується імені підозрюваного, втім видання «Українська правда» із посиланням на генпрокурора Луценка нагадує, що мова йде про бізнесмена Вадима Альперіна.

За результатами досудового розслідування 12 липня прокурором у кримінальному провадженні обвинувальний акт щодо підозрюваного скеровано до Печерського районного суду Києва за частиною 3 статті 369 КК України – пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі.