Податковий міліціонер-підполковник «оцінив» свою роботу у 5 тисяч доларів та 50 тисяч гривень

Підполковник податкової міліції вимагав від директора одного з підприємств Вінницької області 5 тисяч доларів США за сприяння в отриманні позитивного висновку судово-економічної експертизи та ще майже 50 тисяч гривень – за «неналежне» розслідування ним кримінального провадження, – стало відомо із повідомлення прес-центру СБУ.

З місця події. Фото з офіційного сайту СБУ

Мова йде про начальника одного з відділів Слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Державної фіскальної служби у Вінницькій області.

Як інформують правоохоронці, для передачі неправомірної вигоди начальник відділу залучив як посередника свого знайомого – мешканця Київської області. Оперативники спецслужби задокументували передачу через посередника як задаток 48 тисяч гривень та 2 тисяч американських доларів.

Правоохоронці затримали податківця та посередника згідно зі статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України після отримання останньої частини хабаря у розмірі 3 тисяч доларів США.

Затриманим оголошено про  підозру  в  скоєнні злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Чи дійсно підозрювані винні, чи затримувати їх на час слідства та чи відсторонити від посад – повинен вирішити суд.