В СБУ підозрюють корупцію на держпідприємстві, що входить до сфери Мінрегіонбуду

Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ під процесуальним керівництвом прокуратури викрили у Києві на хабарі керівника одного з державних підприємств, яке входить до сфери управління Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, – повідомляє прес-центр СБУ.

З місця події. Фото з офіційного сайту СБУ

Оперативники спецслужби встановили, що керівник держпідприємства організував механізм вимагання та отримання неправомірної вигоди від підприємців за укладення договорів по виконанню субпідрядних робіт та вчасний перерахунок коштів. Розмір «відкату» складав 30% від перерахованої суми.

Співробітники спецпідрозділу СБУ затримали чиновника, згідно зі статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України, у службовому кабінеті  під час отримання чергової частини неправомірної вигоди.

Наразі вирішується питання повідомлення керівнику держпідприємства про підозру в скоєнні злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.