Податківці, яких підозрюють у вимаганні 500 тисяч, можуть вийти під заставу

Печерський райсуд Києва обрав запобіжні заходи керівнику одного з підрозділів управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області та його пособнику, яких було затримано за підозрою у хабарництві, – поінформувала «Українська правда» з посиланням на речницю генерального прокурора Ларису Сарган.

З місця події. Фото з відкритих джерел

«Керівнику підрозділу ГУ ДФС обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 150 прожиткових мінімумів працездатних осіб (254 300 грн.)», – цитує УП Ларису Сарган.

Другому затриманому обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

«Із врахуванням наявності у нього тяжкого хронічного захворювання та сімейного стану (на утриманні - двоє малолітніх дітей)», – пояснила Сарган.

Як відомо, 9 липня правоохоронці проводили обшуки у ДФС Вінницької області, але у прес-службі фіскалів регіону інформацію про обшуки заперечили.

У п’ятницю, 13 липня, генпрокурор Юрій Луценко поінформував, що співробітники прокуратури спільно з СБУ затримали керівника одного з підрозділів ДФС у Вінницькій області під час вимагання хабаря.

«Правоохоронець спільно з директором однієї з комерційних структур вимагали від керівника суб’єкта господарювання сектору економіки півмільйона гривень за неперешкоджання діяльності підприємства, вирішення питання щодо закриття кримінального провадження, яке стосується діяльності вказаного підприємства», – розповіли про подію у генпрокуратурі.

З місця події. Фото з відкритих джерел