У Фастові не знайшли, хто б відремонтував палац культури за 35 мільйонів

У Фастові (Київщина) провалилися торги щодо капітального ремонту місцевого Палацу культури. За це замовник – Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради – готовий був віддати 35 мільйонів 185 тисяч гривень. Участь у торгах зголосився взяти лише один учасник, – дізнався «Ні корупції!» із сайту «ProZorro».

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Відповідно аукціон було відмінено через відсутність іншого учасника.

Єдиним претендентом на роботи стало ТОВ «Домобудівний комбінат-7», яке первинну пропозицію за замовлення встановило на 16 з половиною тисяч дешевше.

Це ТОВ, стало відомо із даних аналітичної платформи YouControl, зареєстроване у 2012 році, сьогодні юридична реєстрація у місті Київ. У 2017 році фірма освоїла державних тендерів на 7 з половиною мільйонів, а цьогоріч вже – на 22 з лишком мільйони.

З Єдиного державного реєстру судових рішень стало відомо, що «Домобудівний комбінат 7» фігурує у кримінальному проваджені щодо якості робіт із встановлення знаків на виїзді із аеропорту «Київ».

За версією правоохоронців, відомо із ухвали Шевченківського районного суду Києва, роботи виконані не у повному обсязі, зокрема – не облицьовано стіни гранітними плитами та не установлено літери та фігура. Згаданою ухвалою слідчий-суддя 16 травня дозволив представниці Київської місцевої прокуратури №10 вилучити документи ТОВ для дослідження.