Справа чиновниці міграційної служби пішла до суду – вимагала 5 тисяч за біометрику

У Прокуратурі Житомирської області затверджено та направлено обвинувальний акт до суду щодо факту вимагання та одержання хабаря начальницею Бердичівського районного сектора управління міграційної служби, – можна дізнатися із новини прес-служби відомства.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

За результатами досудового розслідування поліції установлено, що керівниця вимагала та одержала від місцевої жительки неправомірну вигоду за прискорення та безперешкодну видачу закордонних біометричних паспортів для неї та її родичів.

У прокуратурі нагадують, що чиновницю правоохоронці затримали у Бердичеві безпосередньо у службовому кабінеті під час одержання нею другої частини неправомірної вигоди на суму 3500 грн. Усього посадовець міграційної служби, за версією слідства, оцінила свої «послуги» на суму 5000 грн.

Факт одержання неправомірної вигоди задокументовано прокуратурою області спільно з працівниками Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Нацполіції України, ГУНП в області та Житомирського управління департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції.

Чиновницю на час слідства, за рішенням Корольовського районного суду Житомира,  відсторонено від займаної посади.

Чи дійсно винна чиновниця у злочині, передбаченого статтею 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) – тепер повинні вирішити у Бердичівському міськрайонному суді – саме туди скеровано обвинувальний акт для розгляду по суті.