Справу чиновника «Укрзалізниці», який нібито вимагав 70 тисяч доларів, передано до суду

Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього посадовця ПАТ «Укрзалізниця» щодо одержання ним неправомірної вигоди у розмірі майже 70 тис доларів США, – інформує Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

За версією слідчих, громадянин Грузії, перебуваючи на посаді першого заступника начальника Департаменту аудиту та контролю ПАТ «Українська залізниця», за попередньою змовою з групою осіб організував та разом з іншими особами вимагав і одержав неправомірну вигоду у розмірі майже 70 тис доларів США, що за курсом Національного банку України станом на вересень 2017 року складало понад 1,8 млн грн.

За ці гроші обвинувачений нібито мав посприяти у призначенні громадянина України на посаду начальника Управління аудиту та контролю регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Департаменту аудиту та контролю ПАТ «Українська залізниця».

Після отримання неправомірної вигоди чиновника затримано працівниками Служби безпеки України.

Розслідування здійснювалося Головним слідчим управлінням Служби безпеки України. Підтримання державного обвинувачення забезпечуватиме Генеральна прокуратура України.