Новий голова Донеччини не покаже декларацію, бо й далі є працівником СБУ – ЗМІ

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць заявив, що не публікуватиме свою декларацію про доходи, адже працює в СБУ. Про це інформує «Українська правда» із посиланням на «Новости Донбасс».

Очільник Донеччини Олександр Куць. Фото з відкритих джерел.

«Декларацію подавати не буду, тому що я є чинним співробітником Служби безпеки України», – цитують журналісти Куця.

Коментуючи журналістське розслідування про нібито статки його дітей, очільник Донеччини сказав, що «чуткам не вірить». «Давайте відразу визначимося: якщо це особисте, то – особисте», – додав він.

Він вважає, що приховування інформації про майно необхідне для забезпечення його особистої безпеки і безпеки його родини.

«Поки все, що публікується (про нерухомість – УП), – ніхто не вгадав. А якщо вгадає, то виникає питання, куди мені потім сім'ю дівати. Ви добре знаєте ставлення до мене пана Захарченко (голова угруповання "ДНР" – УП Ред.) Та інших терористів», – пояснив Куць.

Куць стверджує, що не є мільйонером.

«Квартира за 4 мільйони гривень – це вигадки», – наголосив він.

Речник СБУ Олена Гітлянська підтвердила виданню, що Куць є чинним співробітником відомства. Вона пояснила, що він був відряджений СБУ для виконання повноважень глави адміністрації і збереження на військовій службі. Гітлянська підкреслила, що це було зроблено в рамках чинного законодавства.

«Українська правда» нагадує, що СБУ засекретило електронні декларації всіх своїх співробітників, включно із керівниками. Активісти намагались судитись з відомством через це, але програли суд.

Як повідомлялося, 22 червня президент Петро Порошенко призначив нового голову Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександра Куця. 41-річний генерал-майор СБУ з 2015 по 2017 роки очолював управління спецслужби у Донецькій області.

Журналісти Bihus.Info стверджували, що нібито дітям Олександра Куця подарували квартиру за 4 млн гривень, вони є власниками 90-метрового будинку і 10 соток землі під Києвом.