НАЗК порушень у деклараціях двох міністрів не знайшло, є претензії до декларації нардепа

Національне агентство з питань запобігання корупції прийняло рішення про затвердження результатів здійснення повних перевірок декларацій  стосовно 5-ти осіб, два з яких є міністрами уряду, – дізнався сайт «Ні корупції!» із офіційного повідомлення агентства.

Фото - ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Результати повних перевірок затвердженні щодо декларацій, поданих такими посадовими особами:

Клімкіним Павлом Анатолійовичем, Міністром закордонних справ України, за 2017 рік.

Кутовим Тарасом Вікторовичем, Міністром аграрної політики та продовольства України, за 2017 рік.

Больботом Дмитром Олександровичем, депутатом Херсонської міської ради, за 2016 рік.

Саприкіною Іриною Валентинівною, заступником голови Київського апеляційного адміністративного суду, за 2015 та 2016 роки.

Ряболусом Віталієм Миколайовичем, заступником начальника оперативно-розшукового управління Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, за 2016 рік.

Встановлено, що Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий, подаючи декларацію, дотримав вимоги Закону України «Про запобігання корупції».

За результатами перевірки декларації Дмитра Больбота виявлені ознаки правопорушення, передбаченого статтею 366-1 Кримінально кодексу України. Депутат не задекларував дохід дружини  у вигляді соціальних та страхових виплат, власний дохід, отриманий від продажу автомобіля Lexus GS 300 2005 року випуску та корпоративні права у п’яти підприємствах. Загалом встановлено відображення у декларації посадовця  недостовірних відомостей на 1 111 940 гривень.

В інших перевірених деклараціях виявлені незначні порушення, однак вони не тягнуть за собою адміністративну чи кримінальну відповідальність.

Розпочата повна перевірка декларації за 2016 рік, поданої начальником Управління внутрішньої безпеки в Житомирській області Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України Крисановим Ярославом Дмитровичем.

Під час засідання було прийнято рішення про продовження строку повної перевірки е-декларацій, поданих 4-ма суб’єктами декларування:

Жеваго Костянтином Валентиновичем, народним депутатом України VIII скликання, за 2017 рік.

Павелком Андрієм Васильовичем, народним депутатом України VIII скликання, за 2015-2017 роки.

Рабіновичем Вадимом Зіновійовичем, народним депутатом України VIII скликання, за 2017 рік.

Пакіжем Степаном Петровичем, директором Львівського міського комунального підприємства "Львівтеплоенерго", за 2016 рік.