Депутат отримав 282 тисячі гривень за місця на кладовищі, а загалом хотів мільйон

Депутат VII скликання Гостомельської селищної ради (Київщина) затриманий правоохоронцями під час отримання ним неправомірної вигоди у 282 з половиною тисяч гривень, – стало відомо із повідомлення офіційного сайту прокуратури Київської області.

З місця події. Фото з офіційного сайту прокуратури Київської області

Як розповідають правоохоронці, депутат, знаючи, що людині необхідно 5 місць для поховання, запропонував останньому допомогти у вирішенні питання щодо видачі місць для поховання на кладовищі в смт. Гостомель.

Окрім цього, за версією слідства, депутат селищної ради запропонував ще додатково 95 місць для поховання, які громадянин в подальшому може продати іншим людям. За свої «послуги» обранець зажадав отримати 1 млн гривень хабаря, мотивуючи це тим, що він, як депутат селищної ради, повпливає на директора комунального підприємства для безперешкодного виділення місць для поховання.

Після отримання депутатом частини суми – 282 500 гривень, – його затримано.

У четвер, 5 липня, прокурор Київської області Дмитро Чібісов повідомив про підозру депутату у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 369-2 (одержання неправомірної вигоди для себе та третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди) КК України. Досудове розслідування триває.