Посадовців Мін’юсту затримано за підозрою у хабарі на 200 тисяч

Одного із начальників управлінь Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України, заступника начальника цього ж управління та фізичну особу-пособника викрито у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди у 200 тисяч гривень, – стало відомо із повідомлення Генпрокуратури України.

З місця події. Фото із сторінки "Фейсбук" генерального прокурора України

У повідомлені не вказується імен підозрюваних, втім видання «Українська правда» із посиланням на власні джерела вказує, що мова йде про конкретно начальницю управління акредитації та моніторингу суб’єктів держреєстрації Департаменту держреєстрації та нотаріату Міністерства юстиції Алісу Оскірко та її заступника.                      

За отримані гроші, – йдеться у повідомленні від прокуратури, – посадовці обіцяли не перешкоджати  у здійсненні діяльності одного з підприємств у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії. За їх наслідками особам буде оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди). Запобіжний захід щодо затриманих повинен визначити суд.