Громадянин Нігерії спробував дати 2 тисячі доларів прикордоннику «Борисполя»

Військова прокуратура Дарницького гарнізону Центрального регіону інкримінує громадянину Нігерії «корупційну» статтю 369 – пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі. Правоохоронці стверджують, що житель Нігерії пропонував офіцеру-прикордоннику в аеропорту «Бориспіль» 2 тисяч доларів США за «пропуск» на територію нашої країни без законних підстав.

Про це «Ні корупції!» дізнався із сайту Генпрокуратури України.  

З місця події. Фото з офіційного сайту Генеральної прокуратури

У прокуратурі Центрального регіону додають, що їх відомство у співпраці із прикордонниками та поліцією за останній місяць запобігли вже 9 випадкам незаконного проникнення іноземців в Україну. При цьому загальна сума хабарів, від яких відмовилися офіцери Держприкордонслужби України, становить більше 5 800 доларів США.

Щодо 7 затриманих іноземців до суду скеровані обвинувальні акти, 5 з них засуджені до покарання у виді штрафу на загальну суму 63 750 гривень, що перераховані до Державного бюджету України. Також рішенням суду в засуджених вилучено «предмет неправомірної вигоди» – 2 700 доларів США та всіх п’ятьох примусово повернуто до країн проживання.