Поліцейського-патрульного підозрюють у вимаганні 4 000 хабаря від водія

Поліцейський сектору реагування патрульної поліції на Хмельниччині вимагав 4 000 гривень хабаря від водія, якого зупинив із ознаками алкогольного сп’яніння, – дізнався «Ні корупції» із новини прес-служби прокуратури Хмельницької області.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Варто відзначити, що на час зупинки при собі водій не мав грошей, тож поліцейський сказав передати йому суму впродовж кількох днів. І за це гарантував нескладання протоколу за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення – керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння.

Як інформують у прокуратурі, поліцейського викрито під час отримання ним грошей. Правоохоронці твердять, що зібрали достатньо доказів для пред’явлення підозри за частиною 1 статті 368 Кримінального кодексу – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні уже направлено для розгляду до суду, тож саме там повинні визначити, чи є провина у діях патрульного поліцейського.