Фірма, що фігурує у кримінальному провадженні, продасть шкільні меблі на більше мільйона

П’ять шкільних кабінетів із фізики, хімії, біології, географії та математики у школі селища Царичанка (Дніпропетровська обл.) облаштує меблями за 1 мільйон 323 тисячі ТОВ «Вівере Бене 2», – дізнався «Ні корупції!» із електронного майданчика «ProZorro». За цей лот змагалися лише двоє учасників, ціна на старті була 1 339 500, таким чином на закупівлі  відділ освіти виконавчого комітету Царичанської селищної ради зекономив 16 з половиною бюджетних гривень.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Інший учасник – ФОП Рогоза Валентин – запропонував за свої послуги на 1 100 гривень більше.

ТОВ «Вівере Бене 2», за даними аналітичної системи YouControl, заснована у 2007 році, зареєстрована у Києві, її власниками є Наталія Смірнова та Надія Старенко. Цього року фірма виграла тендерів на 14 мільйонів, торік – на 110 із половиною.

Як можна дізнатися із ухвали Криничанського районного суду Дніпропетровської області, ТОВ фігурує у кримінальному провадженні щодо службових осіб відділу освіти, молоді та спорту Криничанської районної державної адміністрації. За версією слідчих поліції, із відділу освіти відповідальні працівники «діючи умисно, протиправно, достовірно знаючи про неналежну якість зазначеного товару та поставку його у неналежній кількості, протягом 2017 року безпідставно перерахували ТОВ «Вівере Бене 2» бюджетні грошові кошти, чим спричинили майнову шкоду інтересам держави». Згаданою постановою суд дозволив слідчому вилучити документи, розслідування по справі наразі триває.