У Слов’янську відхилили дешевші пропозиції і ремонтуватимуть інтернат за 23 мільйони

Капітальний ремонт приміщень та інженерних систем головного корпусу Слов’янського психоневрологічного інтернату проведе приватне підприємство «Строй-Клуб Плюс» за 23 мільйони 900 тисяч гривень, – стало відомо із даних ресурсу «ProZorro». Дешевші пропозиції інших 4 учасників було відхилено через те, що їх тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Стартова ціна закупівлі, як детально інформував «Ні корупції!» у травні, становила 28 мільйонів 477 тисяч. Пропозиції учасників, які були відхилені, були від 20 мільйонів 89 тисяч до 20 мільйонів 100 тисяч. В підсумку замовник – Слов’янський психоневрологічний інтернат, що належить Донецькій обласній раді, – обрав пропозицію від «Строй-Клуб Плюс».

Приватне підприємство «Строй-Клуб Плюс», відомо із даних аналітичної системи YouControl, засноване у 2007 році, зареєстровано у місті Лисичанськ Луганської області і є власністю громадянина Артема Калашника.

Із ухвали Сєвєродонецького міського суду від 12 травня 2017 року вдалося дізнатись, що підприємство фігурувало у кримінальному провадженні щодо зловживання посадових осіб Луганської ОДА, які нібито завищували обсяги виконаних робіт і тим самим завдали збитки інтересам держави на понад 5 мільйонів гривень. Однак інформації про конкретні результати цього розслідування у Єдиному державному реєстрі судових реєстрів наразі знайти не вдалося.