У патрульній роті Дніпра виявлено хабарників

Співробітники Служби безпеки України викрили на систематичних хабарях командира роти одного з батальйонів Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області та його підлеглого, – пише прес-центр СБУ.

Фото з офіційного сайту СБУ

Оперативники спецслужби встановили, що впродовж січня-травня цього року поліцейські налагодили схему отримання неправомірної вигоди з водіїв за нескладання протоколів про адміністративні порушення правил дорожнього руху.

Правоохоронці уточнюють, що задокументували факт вимагання посадовими особами 20 тисяч гривен від жителя Дніпра. Обвинувачених затримали на одній із автозаправних станцій після отримання першої частини неправомірної вигоди у розмірі 2 тисячі гривень.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) та частини 3 статті 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі (ст. 369 КК України) Кримінального кодексу України.

Наразі вирішується питання щодо оголошення поліцейським про підозру в скоєнні злочину та обрання запобіжного заходу. Останнє вирішуватиме суд.