Справу керівника держпідприємства, якого підозрюють у 115 тисяч хабаря, направили до суду

Прокуратура міста Києва направила до суду обвинувальний акт стосовно одного з керівників державного підприємства «Агроспецсервіс» за фактами вчинення кримінальних правопорушень, передбачених одразу п’ятьма статтями Кримінального кодексу, у тому числі і «корупційною» –  369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі (ст. 369 КК України), – йдеться на офіційному сайті Генпрокуратури.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Як інформують правоохоронці, досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений, будучи службовою особою державного підприємства, у період з червня 2017 року по лютий 2018 року підбурював підприємця до надання йому неправомірної вигоди у сумі 115 тис грн. У таку суму посадовець оцінив послуги з вирішення питання про відведення у довгострокову оренду земельної ділянки, що розташована на території Бориспільського району Київської області.

За версією обвинувачення, гроші керівник підприємства одержав у декілька етапів. Під час передачі йому останнього траншу він був затриманий.

На даний час обвинувальний акт стосовно посадовця скеровано до Шевченківського районного суду м. Києва для розгляду по суті. Саме цей суд вирішить, чи винен чи ні обвинувачений у корупційному злочині.